O dobrych ludziach oraz gadżetach fundacji w wykonaniu Argumental.pl

Mieliśmy szczęście spotkać w alternatywnych mediach społecznościowych wyjątkowego człowieka na naszej drodze w momencie, w którym idea pomagania pszczołom zainspirowana magicznym snem zaczęła się materializować. Potrzebowaliśmy wówczas wizję duchowego snu przeobrazić w projekt graficzny logo dla mającej powstać niedługo fundacji. Po kilku mailach i rozmowach telefonicznych wiedzieliśmy, iż spotkaliśmy odpowiednią osobę w odpowiednim czasie.

Tak oto narodziła się współpraca z Argumentalem – projektantem, który potrafi sprawy duchowe przenosić graficznie w świat fizyczny w sposób prosty, wyjątkowy, w zgodzie z Naturą i prawami Świętej Geometrii, a tego przecież szukaliśmy.

Idea fundacji, by pomagać pszczołom nie oczekując niczego w zamian (miodu i produktów pszczelich) wpisała się w światopogląd Argumentala i projekt logo wykonał charytatywnie! Od tamtego czasu wspiera nas na stałe graficznie i marketingowo jako partner „Nowej Ziemi”, między innymi tworząc gadżety fundacji.

Argumental specjalizuje się w projektowaniu logo, symboli i znaków oraz namingu i z zamiłowaniem sprzedaje koszulki z nadrukami, jako nośniki ważnych obserwacji świata, opisywanych przez niego na blogu. Zapraszamy Was do odwiedzin jego witryny.


Argumental.pl - partner Fundacji "Nowa Ziemia"

Ciekawostka:

Argumental jest projektantem okładek nowego wydania serii książek „Anastazja” autorstwa Władimira Megre, wydanych przez Stowarzyszenie „Wartościowa Książka”.

„Anastazja” - Władimir Megre - nowe wydanie Stowarzyszenia „Wartościowa Książka”

Książki można nabyć u Przyjaciół Anastazji.


Wspieraj dobro gdziekolwiek ono występuje.

Wspierajmy się wzajemnie.

Jednoczmy się.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *