Aktualności

1. Działamy już jako zarejestrowana fundacja.

2. Serdecznie dziękujemy za wpłaty darowizn na pomoc w powstaniu fundacji przy pomocy serwisu zrzutka.pl. Nagrody za wpłaty wdrożymy w późniejszym terminie. Prosimy wybaczyć nam zmianę decyzji. Jesteśmy zdania, iż ważniejszym działaniem w dzisiejszym okresie jest wdrożenie kilku projektów, jako ukłon w kierunku pszczół zamiast ludzi w pierwszej kolejności. Częściowo wpływ na taki stan rzeczy ma okres, w jakim możemy przeprowadzić pewne projekty oraz sytuacja w kraju. Oczywiście pamiętamy o Was kochani i wywiążemy się ze wszystkich obietnic. Pamiętajmy, iż pszczoły są dla nas najważniejsze.

3. Obecnie pracujemy nad nowym projektem zwiększającym bazę pożytkową pszczół. Przyczyniamy się do tworzenia bioróżnorodności, stwarzając warunki bardziej urozmaiconego pokarmu, który nie oferuje dzisiejsza monokultura rolnicza, zapominając o przyrodzie i wpływie swojego działania na organizmy.

4. Statut fundacji dostępny będzie na stronie wraz z opublikowaniem informacji o przebiegu projektu zwiększającym bazę pożytkową pszczół (maj 2020).

5. W tym roku wdrożymy również kilka innych ciekawych projektów mających znaczny wpływ na zwiększenie populacji naszych zapylaczy w przyrodzie.

6. Uruchomiliśmy możliwość bezpłatnego wsparcia Fundacji poprzez serwis https://fanimani.pl/

Wspieraj rozmnażanie pszczół przy okazji robienia zakupów w internecie. Nic to Ciebie nie kosztuje. Zobacz jak prosto można to robić jednorazowo: dodając Fundację „Nowa Ziemia” do zapamiętanych oraz instalując w przeglądarce odpowiednią przypominajkę.

7. Z powodów technicznych oraz braku dobrej woli administracji Facebooka byliśmy zmuszeni uruchomić nowy fanpage.

Prosimy o odsubskrybowanie poprzedniej strony oraz polubienie nowej dostępnej pod adresem: https://www.facebook.com/FundacjaOchronyPszczolNowaZiemia/