Przeszli do historii

Kierujemy ukłon w stronę osób, które wsparły powstanie Fundacji Ochrony Pszczół „Nowa Ziemia”, albowiem zapoczątkowali oni proces wielkich przemian.

To od Was wszystko się zaczyna i ma szansę iść dalej.

Wyrazy uznania kierujemy do osób, które zawodowo bezpłatnie świadczyły swoją pracę na rzecz powołania fundacji, a także do osób, które wsparły nas w tym celu finansowo.

Oto lista bohaterów!

(wg kolejności alfabetycznej)

 1. Agnieszka Krawiec

 2. Alicja sas

 3. Alisa Siergiejewa

 4. Andrzej Jędrzejewski

 5. Argumental.pl

 6. Grzegorz Walach

 7. Katarzyna Czerwik

 8. Lilianna Kutyła

 9. Małgorzata Szewczyk

 10. monikawa

 11. Natalia Buczek

 12. Paweł Mańka

Wykonano dużo dobrej pracy w formie wolontariatu ze strony wielu osób o Wielkich Sercach. Środki finansowe zebrano dzięki serwisowi zrzutka.pl w łącznej kwocie 1205 zł i przekazano je na realizację celów statutowych. Dziękujemy.

Nie udało się nam zebrać wymaganej kwoty do szybkiego startu i natychmiastowego wdrożenia projektów skutecznie wspierających los pszczół w sposób, który moglibyśmy wspólnie szybko dostrzec.

Nadzieja na lepsze jutro.

Wierzymy w dobro i szczere intencje. Jesteśmy i zawsze będziemy blisko dobrych ludzi, blisko Was.

Już niebawem udowodnimy skuteczność naszych wspólnych działań. Wspólnych, ponieważ licząc na Wasze wsparcie finansowe chcemy całość zebranych środków przeznaczać na poprawę losu pszczół. Z tytułu wykonywanej pracy nie pobieramy żadnego wynagrodzenia i przez dłuższy czas tak pozostanie.

Drodzy Darczyńcy.

Zgłaszają się do nas ludzie o Wielkich Sercach chcący swoją pracą wspierać działania fundacji, wnosząc cegiełkę w poprawę losu pszczół. Pomagając fundacji,  tworzą historię i wpływają na zmianę świata w którym żyjemy i wyniki, które niebawem wspólnie dostrzeżemy. Wyniki, które pozostawimy przyszłym pokoleniom. To na prawdę coś wielkiego!

Wspieraj nas. Wiemy jak to zrobić. 

Twoje wsparcie, nawet to najdrobniejsze jest teraz dla pszczół bardzo cenne. Comiesięcznym wsparciem nawet niewielką kwotą (5, czy 10 złotych) wpływasz na los ginących pszczół.

 • Twoje pieniądze nie zostaną zmarnowane. Będziemy regularnie informować Ciebie na co przeznaczamy Twoje pieniądze.
 • Na efekty nie przyjdzie nam wszystkim zbyt długo czekać. Mamy przygotowane projekty i rozwiązania umożliwiające natychmiastową pomoc pszczołom, a w przygotowaniu są kolejne. Potrzebujemy tylko środków, by móc je wszystkie wdrożyć.
 • Wiemy jak sprawić, by pszczołom żyło się lepiej. Znamy ich potrzeby.
 • Wiemy jak pomóc pszczołom być zdrowymi. Znamy ich problemy.
 • Wiemy jak inspirować innych do pozytywnych zmian na rzecz pszczół. Już to czynimy.
 • Wiemy jak wpłynąć na zwiększenie populacji pszczół w przyrodzie.

Wspólnie możemy tego dokonać! Wspólnie możemy przywrócić godność pszczołom!